metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Git ~Git (Gość)05.04.2023 22:47

Jestem gitem i zarzucam

12


ms ~ms (Gość)06.04.2023 05:44

Dlaczego znowu taka późna godzina rozpoczęcia Misterium, czym to jest uzasadnione?

34


quinn ~quinn (Gość)06.04.2023 08:19

Na siłę chcą zainteresować innych.

115


Rzszymzkikadtolik ~Rzszymzkikadtolik (Gość)05.04.2023 22:46

Bardzo pięknie i bardzo ładnie, ale.... Zawsze jest jakieś "ale" lub "lecz". Mam uwagę dotycząca bezpieczeństwa. Zastrzegamy, że jestem zwolennikiem tego rodzaju oddania czci, hołdu i wyrażenia wierności Bogu, Kościołowi i religii. Jednak na ul. Narutowicza, naprzeciw zakładu energetycznego PGE, jadąc samochodem, a już był zmrok, można było się, władować na niezabezpieczona i nieoznaczona kladkę-podest, służący do wchodzenia na scene-przyczepe. Dlaczego policja, albo straż miejska, albo organizatorzy tego podestu leżącego na dużej połowie jezdni ul. Narutowicza nie zabezpieczyli odpowiednio lub szybko nie usunęli po odbytym Misterium Drogi Krzyżowej? Jadący tam kierowcy natykali się na nieoznaczona i niezabezpieczona przeszkodę. Tak nie może i nie powinno być. Jestem tym faktem zmartwiony i zasmucony; co za brak wyobraźni i co za niefrasobliwość służb i organizatorów. Ciekawe czy w przyszłym roku będzie podobnie i teraz będą słowa wyjaśnień i przeprosin. M nadzieję, że w tym miejscu nie doszło do żadnej kolizji albo wypadku. Fakt jest faktem, a nie powinien mieć miejsca. Pozdrawiam, szczególnie organizatorów, straż miejska i policję.

61


.... ~.... (Gość)06.04.2023 05:18

A u nas ciagle średniowiecze

198


Alterego ~Alterego (Gość)05.04.2023 22:37

Bardziej realistyczny byłby przemarsz starą Belzacką. Może warto to rozważyć w kolejnym roku.

34


Spokojnych Świąt ~Spokojnych Świąt (Gość)06.04.2023 10:45

Szacunek dla ludzi biorących udział, mimo nie najlepszej pogody, w tej tradycyjnej uroczystości Drogi Krzyżowej, która sięga korzeniami bardzo dawnych wieków chrześcijaństwa, a szczególnie dla wiernych, którzy idąc Drogą Męki Chrystusa mają świadomość tego, że prowadzi ona do zbawienia nie wszystkich, ale tylko Tych, którzy nie mają zatwardziałych serc z kamienia.

68


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat